людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Ружинської селищної ради

Конкурси

Всеукраїнський конкурс "Новорічна композиція"

Відповідно до плану  роботи  організаційно-масових заходів  з дітьми та молоддю на 2021 рік, з метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формуванню практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику  в загальноосвітніх закладах громади проведено щорічний конкурс  новорічних композицій. Виставка новорічних композицій була проведена на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників. У виставці взяли участь 9 закладів загальної середньої освіти та Будинок дитячої творчості.

14:01 07.12.2021

Відбувся Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

З 19 по 21 жовтня 2021 року в м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді  організовано проведення фінального етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

17:41 03.11.2021

ХХІ Міжнародний конкурс імені Петра

Одним із найвідоміших заходів, що сприяють популяризації   української мови серед учнівської молоді,  є Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції Covid-19 його проведення у 2020 році  виявилося неможливим. Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» організували ХХІ Всеукраїнський відкритий марафон  з української мови в дистанційному форматі.

08:43 09.04.2021